صفحه نخست

درباره ما

به دی جی ام تکنومیکس خوش آمدید

گروه دی جی ام تکنومیکس، مفتخر است در بیش از یک دهه فعالیت خود، هرگز کیفیت را فدای کمیت نکرده است و محصولات خود را با بالاترین کیفیت ممکن، تولید کرده است.

کیفیت عالی و ایمنی بالا​​​​​​​

سریعترین تحویل کالا

تولید بهینه محصولات

تولید دانش بنیان

کیفیت عالی و ایمنی بالا​​​​​​​

تولید بهینه محصولات

داستان برند دی جی ام تکومیکس

در دی جی ام تکنومیکس معتقدیم که تولید محصولات ما بایستی باعث تضمین سلامت دام و در نهایت سلامت و زیست بهتر بشر باشد .تولید در سطح عالی و با کیفیت و استفاده از تولید ناب و دانش بنیان و تامین پایدار مصرف کننده و خدمات پس از فروش مستمر اندیشه اصلی ما است که بدان سو گام برمیداریم .
تعهد اخلاقی و پایبندی کامل به آن به همراه بالا بردن سطح کیفیت به طور مستمر و استفاده از تکنیک های تولید(شخصی سازی)منطقه ای که با توجه به سطح جیره مورد استفاده و نیاز های فیزیکی منطقه و فیزیولوژی دام و طیور صورت میگرد نمونه ای از شایسته سالاریه مشتریان خود جهت دریافت خدماتی بهتر و شایسته تر برای مرغداران و دامداران محترم را ایجاد میکند.
شرکت دی جی ام تکنومیکس از 17 سال پیش فعالیت خود را با تولید انواع کنسانتره و مکمل های طیور برای مزارع مرغ گوشتی، تخمگذار، مادر،بومی و بوقلمون آغاز نمودو سپس تولید انواع استارتر و مکمل های دامی سنگین را به محصولات خود اضافه نمود و در حال حاضر با تدوین واجرای  برنامه ی استراتژی محصول جدید - بازارجدید به تولید انواع کنسانتره و مکمل و پری استارتر دام سبک پرداخته و در آینده ای نزدیک برنامه ورود به بازار خوراک حیوانات خانگی و خوراک و مکمل های اسب را در برنامه ی خود دارد .
و ما بر این باور هستیم که علت وجودی ما حضور مناسب و مستمر در تمامی بازار های دام و طیور کشور است و قطعا محقق شدن این دلیل همراهی کامل و مستمر مشتریان محصولات تکنومیکس طی 17سال گذشته میباشد .
نگاه ما به مشتریان خود به عنوان شریک تجاری و خدمات و پشتیبانی و مشاوره مستمر و توجه کامل به سود آوری و بهره وری مرغداران و دامداران محترم علاوه بر ایجاد زنجیره ارزش مناسب باعث ارج نهادن به تجربه خرید خوب مشتریان مان خواهد شد .

-نظارت استراتژیک بر روند های تکنیکی و فنی و نواوری منطقه ای و جهانی جهت ضرورت انجام تغییرات در جهت رفع نیاز مشتریان شرکت.
- مدیریت چابک سازمانی در راستای اهداف شرکت (ایجاد تجربه ی خرید مناسب و بی دغدغه برای مشتریان)
- تدوین استراتژی مناسب در زنجیره ی تولید و ایجاد زنجیره مناسب ارزش برای محصولات تولیدی شرکت
- استراتژی حضور بدون مرز در کنار مشتریان خود با ایجاد واحد مدیریت تجربه ی مشتری (CEM)
- استراتژی تحقق دیدگاه هر "مشتری به عنوان یک شریک تجاری"
-استراتژی تهیه ی مناسب قیمتی و کیفیتی مواد اولیه ی مورد استفاده توسط شرکت

استراتژی های شرکت دی جی ام تکنومیکس

بیانیه ماموریت شرکت دی جی ام تکنومیکس

شرکت دی جی ام تکنومیکس از طریق خلق ارزش و سود جستن از نو آوری با تکیه بر حفظ و ارتقا کیفیت برای مشتریان خود سود آور می باشد . محصولات شرکت دی جی ام تکنومیکس که توسط تیم بازاریابی و فروش و مشاوران تخصصی هدایت میشود  شامل تولید انواع کنسانتره ها مکمل ها پری استارتر ها مربوط به دام و طیور و حیوانات خانگی و اسب می باشد. شرکت دی جی ام تکنو میکس به مشتریان  خود بعنوان شریک تجاری  می نگرد، تکمیل زنجیره ارزش از طریق خدمات پشتیبانی و مشاوره وتوجه به سود اوری و بهروری بالای محصولات برای مشتریان و همچنین ارج نهادن به تجربه خرید مشتریان همگی در راستای اهداف بلند مدت شرکت در نظر گرفته شده است.​

تحقق رسیدن به محصولاتی در سطح عالی و با کیفیت که سلامت دام و طیور و حیوانات خانگی و غیر خانگی را تضمین کند و باعث سود بیشتر برای مشتریان مان شود ، تضمین سلامتی دام تضمینی برای سلامت و زیست بهتر بشر است .

چشم انداز شرکت دی جی ام تکنومیکس

اصول اخلاقی خوب در یک شرکت پیش شرط اساسی مدیریت خوب و مناسب در آن شرکت میباشد . تهیه کد های اخلاقی یک شرکت و نظارت بر اجرای آن ها جزء دغدغه های اصلی یک مدیریت خوب استراتژیک است.

روی ما حساب کنید:
شرکت دی جی ام تکنومیکس اصول اخلاقی را در مدیریت خود رعایت میکند و به آن پایبند است. مسئولیت های ما در برابر مشتریان (به عنوان یک شریک تجاری مناسب)،مالکان شرکت، فروشندگان و عرضه کنندگان مواد اولیه و کارکنان شرکت نشاءت میگیرد اعتماد متقابل در کانون این ارتباطات قرار دارد و این اعتماد بر پایه صداقت درستی و پایبندی به اصول اخلاقی استوار است .شرکت دی جی ام تکنومیکس میکوشد که در صداقتی که طی 17سال گذشته با یک دیگر داشته ایم پایبند باشیم و همیشه به دنبال اعتماد بیشتر به سوی یک دیگر گام برداریم.

رهنمود های اخلاقی شرکت دی جی ام تکنومیکس


تولید دانش بنیان
لازم به ذکر است محصولات تولیدی این مجموعه با پشتوانه علمی و تخصصی و بر اساس آخرین تحقیقات روز متوازن می گردد و پس از پشت سر گذاردن آزمایشات میدانی در فارم تحقیقاتی به بازار عرضه می‌گردد.
مجموعه دی‌جی‌ام تکنومیکس با هدف ارتقاء بهداشت و سلامت انسان، دام و طیور و همچنین با هدف کاهش هزینه‌های اقتصادی تولید و مصرف شکل گرفته و همزمان، بخش‌های تحقیق و توسعه آزمایشگاه، بخش‌های تجاری و بخش بازاریابی آن نیز فعالیت قابل توجهی را آغاز نموده است. یکی از نقاط مثبت این مجموعه در طی حیات کاری خود در مقایسه با شرکت‌های خارجی و ایرانی، ثبات کیفیت، ثبات رفتار در عرضه محصولات و همچنین ثبات قیمت بوده است.

شعار ما
مجموعه ما در حال حاضر محصولات خود را با نام تجاری دی‌جی‌ام تکنومیکس به بازار عرضه می کند؛ این شرکت همواره در پی معرفی محصولات جدید و متناسب با نیازهای صنعت طیور می باشد و بزودی محصولات جدیدی را در زمینه دام و طیور معرفی خواهد نمود.
مدیریت مجموعه امیدوار است که با توجه به امکانات کنونی، تلاش خود را در راستای تعالی هر چه بیشتر به کار گیرد تا بتواند به عنوان یک مجموعه کارآفرین نقش ارزشمندی را در ساختار ارتقاء سطح کیفی و نظام اقتصادی کشور ایفا نماید.
در نهایت شعار این مجموعه این است: کیفیت را پایانی نیست…چه کار می توانیم برایتان بکنیم؟​​​​​​​

رضا مرادی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز.

نژاد پت: پامرین

مشتریان ما چه می گویند؟

سبد خرید