اهمیت تغذیه در پرورش طیور

یکی از عمده ترین مشکلاتی که برای تهیه ی تغذیه طیور در تولید دان مرغداری‌ها مشاهده می‌شود مخلوط‌ سازی‌ غیر استاندارد ترکیبات می باشد. که منجر به تولید خوراک نا‌متعادل شده ؛ و در نتیجه کاهش راندمان و بهره وری گله ، به دلیل عدم مصرف استاندارد از مواد مغذی مورد نیاز در جیره غذایی می‌باشد. از مهم ترین خصوصیات یک کنسانتره مناسب تأمین مواد مغذی مورد نیاز پرنده و اقتصادی بودن آن می باشد. کنسانتره های طیوری مجموعه دی.جی.ام تکنومیکس بر اساس جدیدترین اطلاعات علمی تغذیه طیور دنیا ، فرموله  شده است.

خوراک ماکیان

مرغ مادر

کنسانتره های مرغ مادر
مکمل های مرغ مادر

مرغ گوشتی

کنسانتره های مرغ گوشتی
مکمل های مرغ گوشتی

مرغ تخمگذار

کنسانتره های مرغ تخمگذار
مکمل های مرغ تخمگذار

مرغ بومی

کنسانتره های مرغ بومی
مکمل های مرغ بومی

خوراک بوقلمون

​کنسانتره بوقلمون

محصولات گروه تولیدی دی جی ام تکنومیکس

خوراک اسب

خوراک دام سبک

خوراک طیور

خوراک دام سنگین

تولید دانش بنیان محصولات

محصولات تولیدی این مجموعه با پشتوانه علمی و تخصصی و بر اساس آخرین تحقیقات روز متوازن می گردد و پس از پشت سر گذاردن آزمایشات میدانی در فارم تحقیقاتی به بازار عرضه می‌گردد.
مجموعه دی‌جی‌ام تکنومیکس با هدف ارتقاء بهداشت و سلامت انسان، دام و طیور و همچنین با هدف کاهش هزینه‌های اقتصادی تولید و مصرف شکل گرفته و همزمان، بخش‌های تحقیق و توسعه آزمایشگاه، بخش‌های تجاری و بخش بازاریابی آن نیز فعالیت قابل توجهی را آغاز نموده است. یکی از نقاط مثبت این مجموعه در طی حیات کاری خود در مقایسه با شرکت‌های خارجی و ایرانی، ثبات کیفیت، ثبات رفتار در عرضه محصولات و همچنین ثبات قیمت بوده است.


سبد خرید